20141210_114247-vi

Єпископ Макарівський Іларій провів зібрання духовенства Бишівського благочиння

10 грудня, в день шанування ікони Божої Матері "Знамення", з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія єпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, звершив Божественну літургію в Свято-Покровському храмі села Бишів Бишівського благочиння. Перед богослужінням усі священнослужителі благочиння підійшли до таїнства Сповіді.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель храму протоієрей Петро Подунайчук, духівник благочиння ієрей Володимир Гмирянський, духівник Макарівського благочиння ієромонах Пантелеімон (Король), духовенство Макарівського вікаріатства.

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви владика Іларій нагородив отця Пантелеімона правом носіння хреста з прикрасами. Також Його Преосвященство вручив грамоти віруючим, які найбільш активно потрудилися в житті парафії.

Після літургії відбулося зібрання духовенства Бишівського благочиння, які очолив єпископ Іларій. Було піднято поточні питання з життя парафій, а також розглянуто низку пропозицій щодо виконання благословення Предстоятеля Української Православної Церкви про посилення соціальної роботи.

Архімандрит Філарет розповів про нові соціально-благодійницькі та паломницькі проекти благочиння, подякував священнослужителям за активну участь у житті благочиння.

makariv-vikar.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua