Єпископ Макарівський Іларій вшанував пам’ять апостола Андрія Первозванного

13 грудня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, звершив Божественну літургію в Свято-Покровському храмі селища Шпитьки Білогородського благочиння.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Білогородського благочиння протоієрей Ростислав Корчак, благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель храму протоієрей Андрій Кобильчук, духовенство Макарівського вікаріатства.

Після Євангельського читання єпископ Іларій виголосив проповідь, в якій розповів про служіння святого апостола Андрія Первозванного. Зокрема, владика підкреслив необхідність для кожного християнина в наш непростий і лукавий час жити так, щоб орієнтиром нашим було Євангеліє, а нашу місію складало несення всім людям і всьому світові світло Христове, яке просвітлює всіх. "Для цього необхідно, щоб ми навчилися працювати над собою і за будь-яких, навіть непростих, життєвих умов проповідували Христа Розп'ятого і прославляли Його Воскресіння", - зазначив архієрей.

На завершення Божественної літургії відбувся чин Славлення перед іконою апостола Андрія Первозванного з піднесенням особливої молитви до святого.

Єпископ Іларій передав усім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви і подякував благочинному Білогородського благочиння та настоятелеві храму за запрошення звершити богослужіння.

Також Преосвященний владика привітав протоієрея Андрія Кобильчука з днем тезоіменитства та побажав йому великих і багатих милостей від Господа та многих літ в служінні на ниві Христовій. У свою чергу, отець благочинний подякував владиці за очолену Божественну літургію та передане благословення Його Блаженства.

Пізніше відбулася робоча зустріч між єпископом Іларієм та кліриками Макарівського вікаріатства, у ході якої було розглянуто поточні питання щодо життя вікаріатства в цілому та окремих парафій. Крім іншого, йшлося про підготовку та видання щомісячного альманаху - " Макарівського вікаріатства".

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua