Єпископ Макарівський Іларій зустрівся з представниками молоді Макарівщини

12 лютого, напередодні Дня православної молоді, який відзначається в день Стрітення Господнього, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій, голова Синодального комітету з біоетики та етичних питань Української Православної Церкви зустрівся з представниками молоді Макарівського району.

У зустрічі, яка відбулася в Центральній макарівській районній бібліотеці, взяли участь керівник Відділу культури, національностей та релігій Макарівської районної державної адміністрації Ліна Факторович, спеціалісти відділу, працівники районної бібліотечної системи та майбутні медики — студенти Макарівського медичного училища.

Бесіда владики Іларія та місцевої молоді проходила в теплій, сімейній атмосфері. Майбутні медики задавали багато хвилюючих їх питань стосовно морально-етичних аспектів сучасної медицини. Важливою темою зустрічі стала тема формування людини як повноцінної особистості в умовах сучасного суспільства.

Преосвященніший Іларій побажав молоді Макарівщини, в першу чергу, зростати у Христі та бути людьми Церкви.

Голова Відділу культури, національностей та релігій Макарівської районної державної адміністрації Ліна Факторович зазначила, що подібні зустрічі є дуже вагомими як для молодого покоління, яке відкрито дивиться у світ та знаходиться в стані пошуку свого шляху, так і для більш старших людей, які теж шукають для себе відповіді на непрості питання сучасності.

Цього ж дня, на прохання директора Макарівської телерадіокомпанії «Авіс» Юрія Вареника, владика Іларій дав інтерв’ю для місцевого телебачення, в якому особливу увагу приділив відзначенню Дня православної молоді та наступаючому Великому посту.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua