Єпископ Макарівський Іларій звершив богослужіння престольного свята храму села Небелиця

11 серпня, у день різдва святителя Миколая, Мир Лікійських Чудотворця, з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія керуючий Макарівським вікаріатством єпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в Свято-Миколаївському храмі села Небелиця Макарівського району.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), духівник Макарівського благочиння, настоятель храму ієромонах Пантелеімон (Король), духовенство Макарівського вікаріатства.

На Малому вході за заслуги перед Церквою Христовою та з нагоди дня тезоіменитства з благословення митрополита Онуфрія ієромонаха Пантелеімона було удостоєно права носіння наперсного хреста.

По завершенні богослужіння відбувся чин Славлення перед іконою святителя Миколая. Священнослужителі відслужили літію за новопреставленим Блаженнішим Митрополитом Володимиром. Єпископ Іларій тепло привітав усіх мешканців села з престольним святом, поздоровив настоятеля з нагородою та передав привітання та благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри.

У проповіді Його Преосвященство зазначив, що різдво святителя Миколая Чудотворця є давнім святом Церкви Христової, шанування якого зараз відроджується, та побажав усім допомоги Божої в несінні життєвого хреста за молитвами святителя Миколая Чудотворця. Архімандрит Філарет від імені всього священства православної Макарівщини подякував архієрею за звершену літургію та побажав йому і надалі, подібно до святого Миколая, з максимальною віддачею трудитися на ниві Христовій.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua