DSC_0093-vi

Єпископ Макарівський Іларій звершив богослужіння престольного свята храму у селищі Лишня

27 жовтня, в день пам’яті преподобної Параскеви Сербської, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія єпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в в Свято-Параскевинському храмі села Лишня Бишівського благочиння.

Його Преосвященству співслужили: настоятель храму, благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), духівник благочиння ієрей Володимир Гмирянський, клірики Макарівського вікаріатства, Київської єпархії, гості парафії у священному сані.

За богослужінням молилися голова Київського обласного фонду милосердя та здоров’я при Київській обласній державній адміністрації Галина Єкименкова, депутати місцевих рад, вчителі та вихованці недільних шкіл Бишівського благочиння.

Після Євангельського читання єпископ Іларій виголосив проповідь, у якій наголосив на необхідності жити заповідями Господніми і відповідно до них будувати свій життєвий шлях. А для цього, як зазначив архієрей, потрібно регулярно читати Слово Боже та зростати у Христі, долаючи свої немочі. Також владика возніс молитву за мир в Україні.

Наприкінці богослужіння відбулася хресна хода навколо храму. У благословення від Преосвященнішого єпископа Макарівського всі присутні отримали ікони преподобної Параскеви Сербської.

Його Преосвященство, вітаючи релігійну громаду Лишні зі святом, передав благословення та поздоровлення Предстоятеля Української Православної Церкви, а також подякував духовенству за сумлінне виконання ввірених ним послухів. Архімандрит Філарет, у свою чергу, від імені всього духовенства подякував владиці за звершену Божественну літургію та передане благословення Архіпастиря.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua