DSC_255-vi

Єпископ Макарівський Іларій звершив богослужіння Світлого Понеділка в храмі села Чорногородка

13 квітня, у Світлий Понеділок, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Чорногородка Бишівського благочиння.

Його Преосвященству співслужили: благочинний архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель храму священноінок Іоаким (Тищук), священнослужителі Бишівського благочиння, клірики Київської та Бориспільської єпархій.

За богослужінням молилися помічник народного депутата України Руслана Сольвара Леся Бурдик, речник АТО по Луганській області військовий журналіст Руслан Ткачук, представники місцевих органів самоврядування, вихователі та вихованці місцевої недільної школи.

Після сугубої єктенії єпископ Іларій возніс молитву за мир в Україні.

По завершенні Божественної літургії відбувся традиційний хресний хід навколо храму.

Владика Іларій звернувся до всіх зі словом проповіді, в якій підкреслив, що нам необхідно перебувати в пасхальній радості. "Ми маємо її берегти, примножувати та обов'язково нести іншим людям", - зазначив Преосвященний владика.

Також цього дня єпископ Макарівський привітав настоятеля храму, який відзначає 40-річний ювілей від дня народження, та вручив йому від Предстоятеля Української Православної Церкви Орден Великомученика Георгія Побідоносця. Священноінок Іоаким зі словами синівської любові подякував Його Блаженству за високу нагороду.

Благословенними грамотами Предстоятеля УПЦ та Макарівського вікаріатства було нагороджено благодійників храму та людей, які найбільш потрудилися у розбудові парафіяльного життя.

Владика Іларій передав усім Пасхальне привітання та благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія. Благочинний Бишівського благочиння подякував архієрею за звершену літургію та передане благословення Його Блаженства.

Усім присутнім було роздано подарунки та гостинці. З рук архієрея усі отримали у подарунок і благословення ікони Воскресіння Христового.

makariv-vikar.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua