Єпископ Макарівський Іларій звершив богослужіння в храмі міста Боярка

6 серпня з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія єпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі Покрови Пресвятої Богородиці міста Боярка.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Боярського благочиння протоієрей Володимир Паращак, настоятель храму протоієрей Миколай Маслій та духовенство вікаріатства.

На Малому вході з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри клірика храму ієрея Олексія Сахна було удостоєно права носіння камилавки.

По завершенні Божественної літургії відбувся чин Славлення перед іконою святих страстотерпців Бориса і Гліба. Єпископ Іларій виголосив проповідь, у якій зазначив, що святі благовірні князі Борис і Гліб - перші прославлені святі Київської Русі - є прикладом терпіння та прояву християнської любові. Своєю життєвою позицією вони стверджували, як важливо берегти мир у своїх серцях і душах, пожертвувавши власним життям, щоб не допустити братовбивчого конфлікту. Саме цим святим ми повинні молитися про мир в Україні.

Владика Іларій подякував настоятелю і благочинному за запрошення та передав привітання і благословення митрополдита Онуфрія.

Священнослужителі приїхали до Києва, де на могилі Блаженнішого Митрополита Володимира владика Іларій у очолив заупокійну літію за спочилим Предстоятелем УПЦ.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua