20150404_090933-vi

Єпископ Макарівський Іларій звершив богослужіння в храмі села Мар’янівка

4 квітня, в Лазареву суботу, з благословення Блаженнішого митрополита Київського та всієї України Онуфрія єпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі архістратига Божого Михаїла с. Мар'янівка Бишівського благочиння.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель храму протоієрей Олег Жолтий та духовенство Бишівського благочиння.

За богослужінням молилися представники місцевих органів самоврядування та сільський голова с. Мар'янівка Ніна Савенок.

Після Євангельського читання єпископ Іларій промовив проповідь, у якій зазначив, що всі ми покликані бути друзями Божими: "Адже Лазар, воскресіння якого згадується цієї суботи, є другом Божим, і друг Божий є в кожному з нас. Але часто він помирає під тягарем наших гріхів. Готуючись до свята Великодня - Воскресіння Христового - ми маємо докласти зусиль для того, щоб з Божою допомогою можна було нам воскреснути нашими душами. Нехай Ісус Воскреслий воскресить душі наші!" - сказав Його Преосвященство.

Після сугубої єктенії Преосвященний владика возніс молитву за мир в Україні. По завершенні літургії відбувся чин Славлення перед іконою "Воскресіння праведного Лазаря".

Макарівський архієрей подякував благочинному та настоятелю за запрошення прибути в храм та звершити літургію, а також передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.

У свою чергу, отець благочинний подякував єпископу за звершену службу Божу та передане благословення Його Блаженства. Архімандрит Філарет зазначив, що у Мар'янівці трапилася історична подія - вперше за історію села було звершено літургію архієрейським чином.

До слів глибокої синівської вдячності Блаженнішому митрополиту Онуфрію та Преосвященнішому єпископу Іларію приєднався і настоятель храму протоієрей Олег Жолтий. У благословення парафії керуючий вікаріатством передав ікону Пресвятої Богородиці "Розчулення".

До всіх присутніх звернулася сільський голова Ніна Савенок. Вона подякувала владиці за звершену службу, священикам - за піднесені молитви за мир в Україні та зазначила, що з відправленням архієрейської літургії розпочався оновлений етап духовного життя і становлення як місцевої парафії, так і територіальної громади.

makariv-vikar.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua