Єпископ Макарівський Іларій звершив богослужіння в храмі села Небелиця та зустрівся з новообраним головою Макарівської районної ради

21 березня з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій звершив літургію Передосвячених Дарів в храмі на честь святителя Миколая Чудотворця села Небелиця Київської області.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Макарівського благочиння архімандрит Кирил (Білан), благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель храму ієромонах Пантелеїмон (Король) та духовенство Макарівського вікаріатства.

Перед богослужінням всі священнослужителі підійшли до сповіді, яку звершив духівник благочиння ієромонах Пантелеїмон (Король).

У проповіді, виголошеній на літургії, Преосвященний владика підкреслив значення Великого посту як часу оновлення й очищення. "Для нас дуже важливо берегти своє людське єство від усього, що може нас розсіювати чи відводити від повноти життя во Христі, берегти себе від духу світу цього", - зазначив архієрей.

Архімандрит Кирил (Білан) від усього духовенства подякував Його Преосвященству за очолену літургію. Після цього відбулся зібрання духовенства Макарівського благочиння, під час якого були розглянуті поточні питання життя парафій та звернено увагу на необхідність з особливою розсудливістю підходити до пастирського служіння. Крім того, йшлося розглядання подальшого духовного окормління викладачів та студентів Макарівського медичного училища, соціальних центрів Макарівського району. Було зазначено, що в роботі допомагали й допомагатимуть надалі священнослужителі, які виконують свій послух за межами України, зокрема - архімандрит Амвросій (Макар), який очолює парафію на честь святителя Амвросія Медіоланського у Мілані (Італія).

Цього ж дня в Макарові відбулася зустріч єпископа Іларія з новообраним головою Макарівської районної ради Олександром Шутуном. Владика побажав Олександру Миколайовичу допомоги Божої в служінні на благо Макарівщини. У свою чергу, голова районної ради зазначив, що він готовий усіляко сприяти розвитку парафіяльного життя у Макарівському районі та допомагати у соціальній, благодійній, освітній та виховній сферах життя Макарівщини.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua