Єпископ Макарівський Іларій звершив богосужіння у храмі селища Лишня

8 січня, в день Собору Пресвятої Богородиці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі на честь преподобної Параскеви Сербської селища Лишня Бишівського благочиння.

Його Преосвященству співслужили настоятель храму, благочинний Бишівського благочиння, архімандрит Філарет (Єгоров) та духовенство Макарівського вікаріатства. У проповіді, виголошеній після Євангельського читання, єпископ Іларій нагадав про необхідність для кожного християнина прагнути до обоження своєї людської природи: "Тільки тоді Христос буде жити в нас і діяти через нас, коли ми будемо виконувати заповіді Його".

За богослужінням молилися депутати Макарівської районної ради, представники місцевої влади та громадськості Макарівщини. Молодіжний архієрейський хор Макарівського вікаріатства, який співав за богослужінням, виконав низку традиційних різдвяних колядок. До них приєднався гурт "Сік землі" лишнянського Будинку культури.

Разом зі своїми вихователями та завідуючою Тетяною Морськоватих завітали на богослужіння і привітали Преосвященного владику з Різдвом вихованці місцевого дитячого садочку "Сонечко".

Після завершення богослужіння єпископ Іларій передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви. Вітаючи всіх священнослужителів Бишівського благочиння зі святом Різдва Христового, владика Іларій побажав їм всесильної допомоги від Новонародженого Спасителя світу та подякував клірикам за їхні труди на ниві Христовій.

Архімандрит Філарет подякував Преосвященному владиці за очолену Божественну літургію та передане благословення Його Блаженства, а також вручив подарунок владиці Іларію - книгу "Праці та молитовні настанови отців-ісіхастів".

Владика Іларій кожному священнослужителеві передав у благословення "Настанови праведного отця Іоанна Кронштадтського". Також усі присутні в храмі отримали різдвяні подарунки з рук владики.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua