Єпископ Макарівський Іларій звершив літургію Передосвячених Дарів в храмі міста Боярка

19 березня з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій звершив літургію Передосвячених Дарів в Свято-Михайлівському храмі міста Боярка Київської області.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Боярського благочиння протоієрей Володимир Паращак, настоятель храму протоієрей Віктор та духовенство благочиння.

Богослужінню передувала загальна сповідь священнослужителів, яку звершив духівник благочиння протоієрей Віктор.

У проповіді, виголошеній під час літургії, владика Іларій наголосив на необхідності здійматися над земними турботами і частіше звертати свій духовний погляд до Бога. Також Його Преосвященство привітав з 60-річним ювілеєм протоієрея Валерія Дьоміна - настоятеля храму на честь святителя Миколая, що при Військовому ліцеї імені Івана Богуна.

Від усього духовенства та громади Преосвященного Владику за очолене богослужіння подякував клірик Свято-Михайлівського храму ієромонах Флавіан (Гоженко). Після цього відбулося зібрання духовенства Боярського благочиння, на якому були обговорені нагальні питання життя парафій. На останок владика Іларій висловив слова подяки духовенству за сумлінні труди на славу Церкви.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua