20150313_110412

Єпископ Макарівський Іларій звершив літургію Передосвячених Дарів в храмі села Небелиця

13 березня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, звершив літургію Передосвячених Дарів в Свято-Миколаївському храмі села Небелиця.

Його Преосвященству співслужили благочинний Макарівського благочиння архімандрит Кирил (Білан), духівник благочиння і настоятель храму ієромонах Пантелеімон (Король) та духовенство благочиння. Цього дня відбулося спільне говіння священнослужителів, сповідь у яких приймав духівник благочиння.

Після сугубої єктенії владика Іларій підніс молитву за мир в Україні. На Малому вході з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія духівник ієромонах Пантелеімон (Король) владикою Іларієм був возведений у сан архімандрита.

Наприкінці богослужіння єпископ Іларій звернувся до всіх з архіпастирським словом та передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви. Також цього дня відбулося зібрання духовенства благочиння, на якому було обговорено поточні питання церковно-парафіяльного життя.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua