Єпископ Макарівський Іларій звершив літургію у Свято-Успенській парафії села Мрія

11 червня з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія єпископ Макарівський Іларій, вікарій Київської митрополії, звершив Божественну літургію у Свято-Успенській парафії села Мрія Білогородського благочиння, де зараз споруджується храм на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Білогородського благочиння протоієрей Ростислав Корчак, благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель парафії протоієрей Олег Побережний та духовенство Макарівського вікаріатства.

Наприкінці богослужіння було звершено чин Славлення перед образом святителя Луки Кримського, пам'ять якого Церква вшановує у цей день.

Владика Іларій передав благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, а також слова вітання від Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри. Преосвященний владика також зазначив, що зараз усім нам потрібно по-особливому молитися Господу за мир в Україні. Подякувавши священнослужителям, які виконують свій послух на парафіях, владика Іларій побажав їм успіхів у подальшому пастирському служінні.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua