SavedPicture-20149282278.jpg

Єпископ Макарівський Іларій звершив літургію в день престольного свята храму села Крюківщина

27 вересня, на свято Воздвиження Хреста Господнього, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія єпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в Хресто-Воздвиженському храмі села Крюківщина Вишнівського благочиння.

Його Преосвященству співслужили благочинний Вишнівського благочиння протоієрей Василій Русинка, настоятель храму протоієрей Дмитрій Фурманець, духовенство Макарівського вікаріатства.

Після Євангельського читання єпископ Іларій виголосив проповідь, у якій підкреслив вагомість Чесного Хреста Господнього та необхідність для кожного з нас жити, розпинаючись для своїх пристрастей і гріхів, зростаючи у Христі.

Було вознесено молитву за мир в Україні. По завершенні Божественної літургії відбувся хресний хід навколо храму. Владика Іларій привітав настоятеля та парафіян з престольним святом і передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.

Отець благочинний подякував владиці Іларію за звершену службу та передане благословення Його Блаженства. Настоятель парафії зазначив, що для громади є вельми важливою спільна молитва з архієреєм в день храмового свята.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua