196vifr-vi

Єпископ Макарівський Іларій звершив літургію в Свято-Вознесенському храмі міста Вишневе

4 травня, у Неділю жон-мироносиць, з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, звершив Божественну літургію в Свято-Вознесенському храмі міста Вишневе.

Його Преосвященству співслужили благочинний Вишнівського благочиння протоієрей Василій Русинка та духовенство благочиння.

Владика Іларій у виголошеній проповіді розповів про жертовне служіння святих жон-мироносиць. "Їх любов до Бога і до ближніх є прикладом того, як ми повинні будувати свої стосунки з Творцем та усіма, хто нас оточує. Любов дійсно перемогла страх, і жони-мироносиці діяли не з позицій людського розуму, а з довірою Христу. Ми повинні подібним чином стверджувати свою віру в Бога, адже віра в Бога - це й довіра Йому", - зазначив Преосвященний владика.

Архієрей привітав сучасних мироносиць, які несуть послух при Свято-Вознесенському храмі. Владика зазначив, що саме в любові до ближніх повинен перебувати кожен з нас. Любов, яка все перемагає, має палати в наших серцях та передаватися від нас до оточуючих, щоб світло Христове дійсно просвітлювало всіх.

Єпископ Іларій передав благословення та привітання Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира та Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Онуфрія. У свою чергу, благочинний Вишнівського благочиння подякував владиці за звершену службу та передане благословення.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua