Єпископ Макарівський Іларій звершив літургію в храмі Архістратига Михаїла у селі Ніжиловичі

9 січня, в день пам’яті первомученика та архідиякона Стефана, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі на честь Архістратига Михаїла у селі Ніжиловичі Макарівського благочиння.

Преосвященному владиці співслужили: благочинний Макарівського благочиння архімандрит Кирил (Білан), благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель храму ієрей Василій Ігнатко та духовенство Макарівського вікаріатства.

Після Євангельського читання єпископ Іларій виголосив проповідь, в якій звернув увагу на подвиг архідиякона Стефана, нагадав про необхідність жити християнськими чеснотами і вміти прощати наших ближніх. "Саме тоді ми будемо християнами духу Христового, коли навчимося по-справжньому любити людей, не зважаючи на те, як до нас ставляться".

За богослужінням молилися помічник депутата Верховної Ради України Руслана Сольвара Олеся Бурдик, депутати Макарівської районної ради, представники місцевої ради та громадськості.

Після завершення літургії єпископ Іларій звершив заупокійну літію за своїм спочилим батьком Стефаном. Владика подякував макарівському благочинному архімандриту Кирилу та настоятелю храма за запрошення відвідати храм та звершити літургію. Також Його Преосвященство передав благословення Блаженнішого Митрополита Володимира і попросив молитися за нашого Предстоятеля, щоб Господь дарував йому многих літ і надалі премудро керувати кораблем Української Православної Церкви.

У свою чергу, отець настоятель подякував Преосвященному владиці за очолену літургію і попросив передати слова синівської любові Блаженнішому Митрополиту Володимиру.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua