P5080154-vi

Єпископ Макарівський Іларій звершив літургію в храмі Бишівського благочиння

29 квітня, на Радоницю, з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія єпископ Макарівський Іларій, вікарій Київської митрополії, звершив Божественну літургію в Свято-Покровському храмі села Бишів Макарівського району.

Його Преосвященство з радістю зустріли благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель храму протоієрей Петро Подунайчук, духовенство Бишівського благочиння та представники громадськості Бишівщини.

Після Євангельського читання єпископ Іларій у проповіді нагадав, що саме цього дня Церква відзначає день особливого поминання тих, хто перейшов у вічність. "Свято Пасхи є дійсно вселенським торжеством. Всі, хто істинно вірує в Господа, повинні перебувати в радості і нести радість Воскресіння Христового всьому світові", - зазначив Його Преосвященство.

Настоятель храму після богослужіння подякував Преосвященному владиці за звершену службу та попросив молитов за всю українську землю і за всіх, хто виконує свій послух на благословенній землі бишівській. Владика Іларій передав благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира та Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри. Архієрей побажав усім допомоги Божої та закликав молитися за мир в Україні.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua