DSC_0079-vi

Єпископ Макарівський Іларій звершив літургію в храмі Бишівського благочиння

12 квітня з благословення митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія, Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри, єпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, звершив Божественну літургію в Свято-Троїцькому храмі села Великий Карашин Бишівського благочиння.

Його Преосвященству співслужили: благочинний архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель храму священноінок Іоаким (Тищук), клірики Київської та Бориспільської єпархій.

У проповіді, виголошеній після Євангельського читання, владика Іларій звернув увагу на вшанування події воскресіння праведного Лазаря, яке відзначається Церквою перед початком Страсного тижня. "Так, як Спаситель воскресив праведного Лазаря, необхідно і нам докласти зусиль до того, щоб Господь воскресив наші душі, які часто помирають під тягарем пристрастей та гріхів", - зазначив архієрей, - "в кожному з нас живе друг Божий, і ми не повинні про це забувати. Ми маємо зробити своє серце таким, щоб бути дійсно вірними Христу, Який завжди залишається для нас Другом".

По завершенні богослужіння Його Преосвященство подякував священнослужителям Бишівського благочиння за виконання ними пастирських послухів на парафіях, які їм ввірені священноначалієм. Отець благочинний подякував владиці Іларію за звершену літургію та за глибокі і змістовні слова настанови.

Преосвященніший єпископ Макарівський також привітав настоятеля парафії священноінока Іоакима (Тищука) з Днем народження та подарував йому копію старовинної ікони Воскресіння Христового. У свою чергу, отець Іоаким побажав йому багатьох років служіння на ниві Христовій та укріплення від Господа в несінні його архієрейського хреста і передав у дар від парафії ікону трьох Святителів давнього письма.

Також настоятеля храму привітав сільський голова Михайло Лазнюк, який від імені територіальної громади звернувся до всіх, попросив молитов за землю Макарівську та за всю Україну, щоб Господь дарував нам мир і злагоду.

Його Преосвященство привітав також диякона Марка Серчука, який виконує свій послух в Бишівському благочинні, з другою річницею дияконської хіротонії, подарувавши йому книгу вибраних проповідей Блаженнішого Митрополита Володимира.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua