IMG_0449-vi

Єпископ Макарівський Іларій звершив літургію в храмі містечка Гостомель

4 грудня, в день свята Введення до храму Пресвятої Богородиці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія єпископ Макарівський Іларій, вікарій Київської Митрополії, звершив Божественну літургію в Свято-Покровському храмі містечка Гостомель.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Бучанського благочиння протоієрей Олександр Козинець, настоятель храму протоієрей Петро Павленко, духовенство вікаріатства.

Після Євангельського читання єпископ Іларій виголосив проповідь, у якій розкрив значення свята та підкреслив, що ми повинні шанувати храм Божий і докладати зусиль, щоб ми самі, за словом святителя Димитрія Ростовського, були храмами для Духа Святого.

Під час Божественної літургії владика звершив дияконську хіротонію іподиякона Іоанна Матвієнка. Також на богослужінні були піднесені молитви за мир в Україні.

Єпископ Іларій передав благословення та привітання зі святом від Предстоятеля Української Православної Церкви, вручив церковні нагороди благодійникам і парафіянам, що беруть активну участь у житті Церкви.

makariv-vikar.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua