Єпископ Макарівський Іларій звершив літургію в храмі села Чорногородка

22 червня з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія єпископ Макарівський Іларій, вікарій Київської митрополії, звершив Божественну літургію в храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці села Чорногородка Бишівського благочиння.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель храму ієрей Володимир Гмирянський та духовенство Макарівського вікаріатства.

Після Євангельського читання владика Іларій виголосив звернення Священного Синоду Української Православної Церкви у зв’язку з останніми подіями в Україні. Архієрей зазначив, що причиною непорозумінь між людьми є небажання полюбити Бога й одне одного. Священством і вірними було вознесено колінопреклонну молитву за мир в Україні.

Макарівський владика подякував священнослужителям за виконання послухів на ввірених їм парафіях та за вірність і відданість Церкві Христовій. У благословення від архієрея усім присутнім роздали ікони Пресвятої Богородиці. У свою чергу, благочинний від імені усього священства Бишівського благочиння подякував Його Преосвященству за звершену Божественну літургію.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua