гореничі 2014 051

Єпископ Макарівський Іларій звершив літургію в храмі села Гореничі

30 вересня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія єпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в  храмі Різдва Пресвятої Богородиці села Гореничі Білогородського благочиння Київської єпархії.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Білогородського благочиння протоієрей Ростислав Корчак, настоятель храму і духівник благочиння протоієрей Анатолій Оверковський та духовенство Макарівського вікаріатства.

Після Євангельського читання єпископ Іларій виголосив проповідь, в якій розповів про подвиги святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії і закликав наслідувати їх у своєму житті. „Святі мучениці є для нас прикладом вірності Богу, в Якого ми повинні вірити, на Якого повинні надіятися і Якого повинні любити, не дивлячись ні на що”,- зазначив Преосвященний владика.

Було також вознесено молитву за мир в Україні, а по завершенні богослужіння звершено чин Славлення перед образом святих мучениць.

Насамкінець, Його Преосвященство привітав настоятеля храму з Днем народження, побажав йому допомоги Божої у звершенні пастирського служіння і передав усім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua