Єпископ Макарівський Іларій звершив літургію в храмі села Грузьке

14 грудня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія єпископ Макарівський Іларій, вікарій Київської Митрополії, звершив Божественну літургію в храмі Архістратига Михаїла села Грузьке Бишівського благочиння.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель храму протоієрей Андрій Велимчаниця, духовенство Макарівського вікаріатства.

За богослужінням молилися депутати місцевих рад, представники органів місцевої влади.

Після Євангельського читання владика Іларій виголосив проповідь, у якій зазначив, що все життя християнина полягає у наполегливій роботі над собою, у всебічному духовному зростанні во Христі.

Єпископ Макарівський передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви та тепло привітав настоятеля парафії з Днем тезоіменитства, який він відзначав напередодні. Його Преосвященство відзначив труди отця Андрія на ниві Христовій та побажав успіхів у подальшому духовному служінні та в несенні пастирського хреста. Також владика Іларій вручив отцю настоятелю у подарунок раритетне видання Нового Завіту. У свою чергу, настоятель парафії подякував архієрею та священству за звершені молитви і за поздоровлення. Також отець Андрій подарував владиці ікону з зображенням Євхаристії.

Цього ж дня єпископ Макарівський, священнослужителі, члени соціально-благодійницької комісії Бишівського благочиння та волонтери відвідали стаціонарне відділення для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян Макарівського району, який розташований в селі Грузьке.

На прохання працівників було передано необхідні продукти для тих людей, які перебувають у цьому закладі, в тому числі - продукцію, надану підприємством "Звенигора" міста Черкаси, яке тісно співпрацює з соціально-благодійницькою комісією благочиння.

Владика Іларій відвідав усіх, хто перебуває у закладі, поспілкувався з самотніми людьми, які так потребують тепла і підтримки. У благословення від Його Преосвященства усі отримали ікони святителя Миколая Чудотворця та солодкі подарунки. Також літнім людям передали періодичні видання, які видаються Бишівським благочинням.

Завідуюча закладом Галина Євтушенко зазначила, що зустрічі зі священнослужителями та звершення таїнств мають тільки позитивне значення для тих, хто перебуває тут і так потребує людської турботи.

Також було обговорено подальшу співпрацю між працівниками закладу та священнослужителями благочиння.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua