DSCN8674

Єпископ Макарівський Іларій звершив літургію в храмі села Королівка

18 травня з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія єпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі на честь Казанської ікони Божої Матері села Королівка Макарівського благочиння.

Його Преосвященству співслужили прес-секретар Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель храму ієрей Володимир Тимошенко та духовенство вікаріатства. За богослужінням молилися сільський голова Ольга Подвисоцька, директор місцевої загальноосвітньої школи Петро Коваленко.

У проповіді після Євангельського читання єпископ Іларій звернув увагу на необхідність жити, в першу чергу, духовними цінностями, орієнтуючись на небесне. "Шукайте ж у першу чергу Царства Божого і правди Його, і це все докладеться вам" (Мф. 6:33).

По завершенні богослужіння Преосвященний владика подякував настоятелеві за запрошення, а священнослужителям і вірним - за спільну молитву. Архімандрит Філарет від імені всього духовенства Макарівщини подякував Його Преосвященству за звершену літургію та зазначив, що владика Іларій є взірцем для кліриків вікаріатства в несінні життєвого хреста.

Керуючий вікаріатством окропив святою водою новозбудовану на сільському кладовищі каплицю, яку було зведено силами місцевої територіальної громади.

Цього ж дня єпископ Іларій відвідав Макарівський районний історико-краєзнавчий музей, оглянув експозицію та привітав з професійним святом - Міжнародним днем музеїв - директора Веніаміна Вітковського, який трудиться у прес-службі Макарівського вікаріатства. Преосвященний владика побажав працівникам допомоги Божої та благословення в їх благих трудах і вручив директорові пам’ятний подарунок. Веніамін Вітковський подякував владиці Іларію за поздоровлення та відмітив вагомість співпраці між священнослужителями Макарівщини та фахівцями історико-музейної справи.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua