Єпископ Макарівський Іларій звершив Всенічне бдіння до дня шанування Казанської ікони Божої Матері

20 липня з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія єпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, звершив Всенічне бдіння напередодні свята Казанської ікони Божої Матері у селі Горбовичі Білогородського благочиння, де споруджується храм на честь цього образу Богородиці.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Білогородського благочиння протоієрей Ростислав Корчак, настоятель храму ієрей Михаїл Колода та духовенство Макарівського вікаріатства.

По завершенні богослужіння єпископ Іларій звернувся до всіх з архіпастирським словом. Преосвященний владика розповів про служіння Пресвятої Богородиці, зазначивши, що воно продовжується і понині, коли Матір Божа перебуває у вічності і молить Бога за всіх нас.

Його Преосвященство тепло привітав парафіян з престольним святом і передав благословення та привітання Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри. У свою чергу, благочинний отець Ростислав від імені духовенства подякував Макарівському владиці за звершене Всенічне бдіння.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua