SavedPicture-201492101217.jpg

Єпископ Макарівський Іларій звершив Всенічне бдіння в Свято-Михайлівському храмі села Музичі

18 вересня, напередодні свята Чуда Архістратига Михаїлала, що відбулося в Хонах, з благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія єпископ Макарівський Іларій звершив Всенічне бдіння в Свято-Михайлівському храмі села Музичі Білогородського благочиння.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Білогородського благочиння протоієрей Ростислав Корчак, благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель храму протоієрей Михаїл Прокопишин, духовенство Макарівського вікаріатства.

По завершенні богослужіння єпископ Іларій звернувся до всіх зі словом настанови. "Служіння небесних сил безплотних Богові і людям - це, в першу чергу, служіння послуху, кротості і смирення. Ангели є для нас взірцем того, як потрібно зберігати вірність Господу", - зазначив Преосвященний владика.

Також єпископ Макарівський передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, а також привітав настоятеля з Днем тезоіменитства.

Благочинний Білогородського благочиння протоієрей Ростислав Корчак подякував Преосвященнішому владиці за звершену службу та зазначив, що дуже важливо духовенству частіше збиратися разом у спільній молитві з архієреєм.

 

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua