Єпископ Макарівський Іларій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Архістратига Михаїла села Музичі

20 листопада з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Архістратига Божого Михаїла села Музичі Білогородського благочиння Макарівського вікаріатства.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Білогородського благочиння протоієрей Ростислав Корчак, благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель храму протоієрей Михаїл Прокопишин, який в свято Архангела Михаїла відзначає день свого тезоіменитства, та духовенство Макарівського вікаріатства.

Після завершення богослужіння єпископ Іларій виголосив проповідь, в якій розповів про вшанування чесних Небесних Сил Безплотних, яке є догматичним вченням нашої Церкви. Це шанування бере свій початок зі старозавітних часів та спирається на біблійні основи. Його Преосвященство нагадав, що ті ангели, які не зберегли вірність Господу Богу і стали демонами, через гордість свою втратили те, що було їм притаманне спочатку. "Гордість завжди заважає нам звершувати ті Божі справи, до яких покликана кожна людина, яка є образом Божим. І обов’язково християнину потрібно вчитися вести боротьбу з гнівом, в першу чергу – боротьбу зі злом і гріхом в самому собі, а в ближніх потрібно бачити Ангелів", - зазначив владика.

Керуючий Макарівським вікаріатством передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви та тепло привітав настоятеля храму отця Михаїла з днем тезоіменитства. Його Преосвященство побажав йому великих і багатих милостей від Бога, нових духовних звершень.

У свою чергу, настоятель висловив щиросердечну вдячність єпископу Іларію за очолене богослужіння та за слово вкрай необхідної настанови. Благочинний отець Ростислав попросив передати поклін та подяку з синівською любов’ю Блаженнішому Митрополиту Володимиру.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua