22_2015023-vi

Єпископ Макарівський Іларій звершив всенічне бдіння в храмі села Лука

21 травня, напередодні свята святителя Миколая Чудотворця, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, єпископ Макарівський Іларій звершив всенічне бдіння у крипті храму святителя Миколая села Лука Білогородського благочиння.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Білогородського благочиння протоієрей Ростислав Корчак, благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), духівник Білогородського благочиння протоієрей Анатолій Оверковський, настоятель храму ієрей Володимир Ломага, клірики Макарівського вікаріатства.

Після завершення богослужіння єпископ Іларій звернувся до всіх зі словом проповіді, в якому підкреслив, що любов, кротість і смирення, які притаманні святителю Миколаю Чудотворцю, є тими християнськими чеснотами, через які Господь наділив цього святого Своїми великими і багатими милостями і дарами. І саме ці якості та чесноти кожен із нас має розвивати в собі.

Також Преосвященніший владика передав привітання і благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.

Протоієрей Ростислав подякував єпископу Іларію за звершену службу всенічного бдіння і за передане благословення Його Блаженства, зазначивши, що ми маємо вподоблятися святителю Миколаю так само, як він уподоблявся Христу.

makariv-vikar.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua