Єпископ Макарівський Іларій звершив Всенічне бдіння в храмі села Мостище

26 вересня, напередодні свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія єпископ Макарівський Іларій звершив Всенічне бдіння з чином Воздвиження Хреста в Хресто-Воздвиженському храмі села Мостище Бишівського благочиння.

Його Преосвященству співслужили благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров) та духовенство Макарівського вікаріатства.

За урочистим богослужінням молилися депутати місцевих рад, парафіяни та гості, вихованці місцевої недільної школи та з допоміжної школи-інтернату, який функціонує в селі. На богослужінні були присутні й вимушені переселенці зі східних регіонів України, які наразі тут перебувають.

По завершенні Всенічного бдіння єпископ Іларій звернувся до всіх з проповіддю, в якій розповів про шанування Хреста Господнього в православній традиції та побажав усім укріплення від Господа силою Чесного і Животворящого Хреста. Також архієрей побажав кожному не ремствуючи, а з радістю, нести свій життєвий хрест, тоді це хрестоносіння буде для нас спасительним.

Також Преосвященний владика поздоровив усіх з храмовим святом та Днем села Мостище. Архієрей передав парафії та всій громаді села благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.

Архімандрит Філарет від імені всіх парафіян та священства благочиння подякував єпископу Іларію за звершене богослужіння, зазначивши, що вперше на Макарівщині цей чин Воздвиження було звершено архієреєм. Також настоятель храму подякував за передане благословення Його Блаженства і побажав владиці Іларію допомоги Божої у несінні нелегкого архієрейського хреста.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua