img_2683_1

Єпископ Обухівський Іона взяв участь у Міжнародній конференції з протидії деструктивним культам

18 вересня у Санкт-Петербурзі розпочала роботу VII зустріч Міжправославної мережі центрів з вивчення новітніх релігійних рухів і деструктивних культів. Організатором форуму є Кіпрська Православна Церква. Традиційно захід проводиться в різних країнах і збирає делегатів з усіх Помісних Православних Церков.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія участь у міжнародній зустрічі взяла делегація Української Православної Церкви на чолі з вікарієм Київської Митрополії єпископом Обухівським Іоною - головою Піклувальної ради Всеукраїнського апологетичного центру імені святителя Іоанна Златоуста.

Його Преосвященство зачитав до присутніх учасників вітальне слово від Предстоятеля Української Православної Церкви.

VII Міжправославна зустріч з вивчення новітніх релігійних рухів та деструктивних культів присвячена вивченню практичних форм співпраці Церкви, держави та громадських організацій для боротьби з руйнівними наслідками діяльності сект. Форум проходить на території Олександро-Невської Лаври. Наступні два дні буде присвячено робочій частині конференції. Зокрема з доповіддю виступить голова української делегації єпископ Іона.

orthodoxy.org.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua