Єпископ Васильківський Миколай молитовно вшанував пам’ять благовірного князя Олександра Невського

6 грудня парафія на честь преподобного Сергія Радонезького (вул. Уманська, 14) відзначила мале престольне свято. У нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського в день пам'яті святого було звершено святкову Божественну літургію.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира богослужіння очолив вікарій Київської митрополії єпископ Васильківський Миколай, керуючий Південним київським вікаріатством.

Його Преосвященству співслужили: настоятель храму, благочинний Солом'янського благочиння протоієрей Ярослав Шовкеник, благочинний Печерського благочиння протоієрей Павел Поваляєв та духовенство Київської єпархії. За богослужінням молилися голова Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації Максим Луцький, представники місцевих громад та парафіяни.

Наприкінці богослужіння було звершено молебень з піднесенням молитви до благовірного князя Олександра Невського. Владика Миколай привітав громаду храму з малим престольним святом та передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви. Також Його Преосвященство побажав настоятелеві храму допомоги Божої в несенні тих послухів, які поклала на нього Церква. У свою чергу, отець Ярослав подякував Преосвященному владиці за очолену Божественну літургію.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua