Єпископ Васильківський Миколай привітав рятівників Печерського району Києва з професійним святом

17 вересня, у день шанування ікони Божої Матері "Неопалима Купина", з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай, керуючий Південним київським вікаріатством, відвідав Печерське районне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у місті Києві, де привітав особовий склад частини з Днем рятівника.

На святковій церемонії були присутні чергові пожежники-рятівники на чолі з керівництвом, а також голова Печерської районної у місті Києві державної адміністрації Сергій Мартинчук.

Вітаючи рятівників з професійним святом, владика Миколай подякував їм за мужність звершувати своє служіння людям, гасячи полум'я, ліквідуючи аварії, рятуючи людей. "Немає більше тієї любові, ніж хто душу свою покладе за ближнього свого", - нагадав Його Преосвященство рятівникам слова Христа Спасителя.

Після хвилини мовчання за загиблими героями-рятівниками було звершено заупокійну літію.

Єпископ Миколай передав особовому складу пожежно-рятувальної частини благословення Предстоятеля Української Православної Церкви та вручив церковні нагороди.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua