Єпископ Васильківський Миколай відправив літургію у храмі на честь Трьох святителів Святошинського благочиння

16 жовтня, у день пам'яті святого Діонісія Ареопагіта, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай відправив Божественну літургію у храмі на честь Трьох святителів Святошинського благочиння Південного київського вікаріатства.

Його Преосвященству співслужили благочинний Святошинського благочиння, настоятель храму протоієрей Діонісій Дунаєв та духовенство благочиння.

В цей день протоієрей Діонісй молитовно відзначає День тезоіменитства. Преосвященний владика поздоровив іменинника зі святом та побажав йому достойно служити Богові і Святій Церкві. Також владика Миколай передав всім присутнім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.

Після богослужіння керуючий Південним київським вікаріатством провів робочу зустріч з духовенством Святошинського благочиння. Владика під час розмови окреслив напрямки розвитку духовного життя парафій та підкреслив важливість соціального служіння і участі у ньому мирян.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua