Єпископ Васильківський Миколай вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської аварії

25 квітня у Святошинському районі Києва біля меморіального комплексу «Пам’ятник Жертвам Чорнобильської трагедії» відбувся мітинг-реквієм, присвячений шануванню пам'яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

З благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія участь у церемонії взяв вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай, керуючий Південним київським вікаріатством.

Його Преосвященство очолив заупокійну літію пасхальним чином на території храму на честь святителя Феодосія Чернігівського. Преосвященному владиці співслужили благочинні та духовенство Південного київського вікаріатства.

На заході були присутні також голова Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко, голова Святошинської РДА Олександр Кулик та представники районної влади.

Після завершення літії єпископ Миколай від імені Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри передав слова подяки та низький уклін всім тим, хто взяв участь у ліквідації наслідків техногенної катастрофи та вручив ордени й грамоти Української Православної Церкви заслуженим учасникам-ліквідаторам Чорнобильської аварії.

 

 

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua