Єпископ Васильківський Миколай звершив богослужіння престольного свята храму на честь святителя Феодосія Чернігівського

18 лютого з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай, керуючий Південним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі на честь святителя Феодосія Чернігівського Святошинського благочиння столиці з нагоди престольного свята.

Його Преосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Олександр Білокур, клірики та гості парафії у священному сані.

Після Євангельського читання Преосвященний Миколай звернувся до вірян з архіпастирським словом, а після сугубої єктенії владика підніс молитву за мир в Україні.

На завершення літургії преосвященний владика Миколай та духовенство звершили хресну ходу навколо храму, після чого вознесли молитву до святителя Феодосія.

Єпископ Миколай привітав настоятеля, духовенство, парафіян і численних гостей парафії з престольним святом та передав присутнім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви. Владика окремо поздоровив отця Олександра з 55-річчям, яке він відзначатиме невдовзі, та подарував йому старовинний хрест на молитовну пам'ять.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua