Єпископ Васильківський Миколай звершив Божественну літургію в храмі на честь Різдва Божої Матері на Теремках

29 серпня, в день спомину перенесення з Едеси до Константинополя Нерукотворного Образа (Убруса) Господа нашого Іісуса Христа, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай, керуючий Південним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі на честь Різдва Божої Матері (на Теремках) Голосіївського благочиння міста Києва.

Його Преосвященству співслужили: настоятель храму протоієрей Василій Грицько, духовенство храму та гості парафії в священному сані.

В цей день священик храму на честь Різдва Божої Матері митрофорний протоієрей Василій Грицько — батько настоятеля храму — святкує своє 70-річчя.

Владика тепло поздоровив ювіляра, підкресливши важливість його достойного служіння Святій Церкві, яке є прикладом для наслідування багатьох поколінь священнослужителів і мирян. Також єпископ Миколай передав ювіляру поздоровлення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія та від його імені вручив ювіляру високу церковну нагороду — орден рівноапостольного князя Володимира.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua