Єпископ Васильківський Миколай звершив літургію у храмі на честь великомученика Димитрія Солунського

19 грудня, в день пам'яті святителя Миколая Чудотворця, вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай, керуючий Південним київським вікаріатством, очолив Божесттвенну літургію у столичному храмі на честь великомученика Димитрія Солунського (житловий мікрорайон Жуляни).

Його Преосвященству співслужили клірики храму.

У своєму слові до парафіян владика Миколай тепло привітав всіх зі святом та побажав мати до ближніх таку любов, яку мав святитель Мир Лікійських. Також владика зачитав звернення Предстоятеля до всіх вірних Української Православної Церкви у зв'язку з останніми подіями у країні.

Після літургії на виконання благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира єпископ Миколай звершив молебень про примноження любові.

Цього дня було запрошено до богослужіння вихованців Київського дитячого садка №211, розташованого у Жулянах. До храму прийшло понад 70 дітей, які причастились Святих Христових Таїн.

Наприкінці богослужіння діти отримали подарунки, а владика Миколай побажав дітям рости на радість батькам і стати благочестивими православними християнами.
solunsky.com

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua