wpid-img_20150521_121018_edit.jpg

Єпископ Васильківський Миколай звершив літургію в Свято-Вознесенському храмі, що на Деміївці

21 травня, на свято Вознесіння Христового, вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив літургію в Свято-Вознесенському храмі Голосіївського благочиння з нагоди престольного свята.

Його Преосвященству співслужили: секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, настоятель храму і благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов, координатор місії "Милосердя без кордонів" протоієрей Захарія Керстюк та духовенство Південного київського вікаріатства.

На Малому вході з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви ряд кліриків Голосіївського благочиння були відзначені церковними нагородами. Так, протоієрей Віктор Свістула та протоієрей Діонісій Мартишин удостоєні права звершення літургії з відкритими царськими вратами, а протоієрей Василій Стецяк - права носіння митри.

Після Євангельського читання Преосвященний владика звернувся до вірних зі словами настанови. На сугубій ектенії владика Миколай возніс молитву за мир в Україні.

Наприкінці богослужіння перед храмовою іконою Вознесіння Христового собором священнослужителів було звершено чин Славлення.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua