Єпископ Васильківський Миколай звершив літургію в храмі на честь Собора Архістратига Михаїла

5 лютого з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай, керуючий Південним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі на честь Собора Архістратига Михаїла, що у Медмістечку.

Його Преосвященству співслужили: настоятель храму, благочинний Другого лікарняного благочиння, протоієрей Геннадій Батенко, благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов та духовенство Києва.

Після літургії було звершено молебень із піднесенням молитви до преподобного Геннадія Костромського - небесного покровителя настоятеля храму.

Наприкінці богослужіння Його Преосвященство поздоровив протоієрея Геннадія з Днем тезоіменитства, побажав йому допомоги Божої у несінні пастирського служіння на терені медичного закладу. Також владика Миколай передав всім благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія. У свою чергу, отець Геннадій подякував Преосвященному владиці за очолену літургію та передане благословення Його Блаженства.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua