DSC_0212

Єпископ Васильківський Миколай звершив візити до парафій Печерського благочиння

3 березня вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай, керуючий Південним київським вікаріатством, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив вiзити до парафій Печерського благочиння. Його Високопреосвященство супроводжував благочинний протоієрей Володимир Косточка.

Так, архієрей відвідав храми: на честь святителя Миколая при Київській міській лікарні № 17, на честь Покрови Божої Матері при Національному військовому госпіталі, на честь Нерукотворного образа при Військовому ліцеї імені Івана Богуна, на честь святителя Миколая при військовій частині 3066, на честь Різдва Божої Матері, на честь апостола Андрія Первозванного, на честь Воскресіння Христового ("Афганська" церква), на честь Віри, Надії, Любові та Софії, на честь Всіх святих та храм на честь архістратига Гавриїла при телеканалі "Глас".

Оглянувши храми благочиння, владика Миколай звернув особливу увагу на антимінси та сосуди для звершення Євхаристії, оглянув Дарозберігальниці та, поспілкувавшись з настоятелями, дав необхідні настанови та поради.

Його Преосвященство наголосив на необхідності ревного звершення богослужінь і ретельного виконання благословень Священноначалля Церкви. Настоятелям усіх храмів владика Миколай передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua