Єпископ Васильківський Миколай звершив візити до парафій Святошинського благочиння

9 березня вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай, керуючий Південним київським вікаріатством, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив вiзити до парафій Святошинського благочиння. Його Преосвященство супроводжував благочинний протоієрей Діонісій Дунаєв.

Так, архієрей відвідав храми: на честь трьох святителів, великомученицi Варвари, Різдва Божої Матері (Петропавлівська Борщагівка), преподобного Симеона Стовпника (Петропавлівська Борщагівка), ікони Божої Матері "Державної", 40 Севастійських мучеників та святителя Миколая Чудотворця.

Оглянувши храми благочиння, владика Миколай звернув особливу увагу на антимінси та сосуди для звершення Євхаристії, оглянув Дарозберігальниці та, поспілкувавшись з настоятелями, дав необхідні настанови та поради.

Його Преосвященство наголосив на необхідності ревного звершення богослужінь і ретельного виконання благословень Священноначалля Церкви. Настоятелям усіх храмів владика Миколай передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua