Єпископи Макарівський Іларій і Фастівський Даміан звершили богослужіння в храмі села Фасова

22 травня з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія вікарії Київської митрополії єпископ Макарівський Іларій та єпископ Фастівський Даміан звершили Божественну літургію в новозбудованому соборному храмі на честь ікони Божої Матері "Услишательниця" у селі Фасова Макарівського благочиння.

Преосвященнішим владикам співслужили настоятель і благочинний Макарівського благочиння архімандрит Кирил (Білан) та духовенство Київської єпархії.

Після завершення літургії відбувся чин Славлення перед іконою святителя Миколая Чудотворця з часткою його святих мощів. Владика Іларій у словах проповіді зазначив, що святитель Миколай є великим угодником Божим, який завжди приходив і приходить на допомогу людям, які звертаються до нього.

Також з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія орденом Святого Великомученика і Побідоносця Георгія було нагороджено ктитора храму Віктора Салюту.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua