Єпископ Ірпінський Климент взяв участь в урочистих заходах до 175-річчя Одеської духовної семінарії

13 грудня, в день пам'яті святого апостола Андрія Первозванного, в Одесі відбулися урочистості з нагоди 175-річчя Одеської духовної семінарії - одного з найстаріших навчальних закладів Української Православної Церкви.

У святкуванні актового дня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира взяв участь голова Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ єпископ Ірпінський Климент.

В цей день у Свято-Успенському кафедральному соборі було звершено Божественну літургію, яку очолив митрополит Одеський та Ізмаїльській Агафангел. Його Високопреосвященству співслужили: митрополит Донецький і Маріупольський Іларион, архієпископ Верейський Євгеній, вікарій Святішого Патріарха Московського і всієї Русі, голова Учбового комітету РПЦ, єпископ Унгенський і Ниспоренський Петро, єпископ Ірпінський Климент, вікарій Київської митрополії, голова Учбового комітету УПЦ, єпископ Фастівський Даміан, вікарій Київської Митрополії, єпископ Овідіопольський Аркадій, вікарій Одеської єпархії, єпископ Южненський Діодор, вікарій Одеської єпархії, а також архімандрит Серафим (Раковський), ректор Одеської духовної семінарії, викладачі семінарії та численне духовенство, яке прибуло на урочистості з різних єпархій України, Росії, Білорусі, Молдови та представники духовних шкіл у священному сані.

Далі урочистості продовжилися в актовому залі Одеської духовної семінарії, де відбувся ювілейний Акт з нагоди 175-річчя семінарії. Звертаючись до викладачів і студентів Одеської духовної школи, єпископ Ірпінський Климент передав благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, а також зачитав вітальну адресу від Його імені. На згадку про урочисту подію владика Климент передав в дарунок бібліотеці ОДС ювілейне критичне видання Острозької Біблії.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua