Завершилося перебування Дарів волхвів у Києві

30 січня в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври відбувся брифінг "Підсумки перебування Дарів волхвів в Києві". Відповідаючи на питання журналістів, керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній розповів і про унікальний молебень, який відбувся перед ковчегом з Дарами: "Діти, присутні на молебні, стоячи на колінах молили Господа, щоб Він змилувався над нашим народом і дарував мир та братську любов". Його Високопреосвященство також подякував братії монастиря за можливість вклонитися святині.

Перед проводами Дарів волхвів з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира митрополит Антоній звершив подячний молебень.

3 24 по 30 січня священна реліквія Афону - Дари волхвів - перебувала в Стефанівському приділі Успенського собору. Ковчег доставила делегація афонського монастиря святого Павла на чолі з ігуменом обителі архімандритом Парфенієм. За час перебування Дарам вклонилися понад 280 тисяч прочан.

Ковчег з Дарами до аеропорту "Бориспіль" супроводжував вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай та координатор привезення Дарів волхвів в Київ - секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук. Святиню відправили до Криму, де протягом 30 січня - 1 лютого Дари волхвів перебуватимуть у Сімферополі, а 2 лютого - у Севастополі.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua