phoca_thumb_l_dsc04910

Завершився візит Керуючого справами УПЦ в Румунії

4 листопада, в останній день свого перебування в Румунії, Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній разом з правлячим архієреєм Клужської архиепископії митрополитом Андрієм відвідав монастирі та духовну семінарію Клужської єпархії.

Ієрархи побували в жіночому Свято-Єлисаветинському монастирі. Потім відвідали монастир в честь Архангела Михаїла, який розташований в місті Турді, де починав своє пастирське служіння митрополит Андрій. Гостей зустріли сестри обителі на чолі з ігуменею. Митрополит Антоній подарував ігумені монастиря ікону Собору Києво-Печерських святих і передав до монастирської бібліотеки видання Київських духовних шкіл. У свою чергу, сестри обителі подарували владиці ікону «Благовіщення Пресвятої Богородиці» писану на склі - традиційному для Трансильванії вигляді іконопису.

На завершення владика Антоній відвідав Клужську семінарію, де після екскурсії помолився з вихованцями в семінарському храмі під час вечірніх молитов. Під час бесіді зі студентами митрополит Антоній розповів учням про систему духовної освіти в Україні та відповів на запитання.

kdais.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua