Збори духовенства Бишівського благочиння

20 грудня, в день пам'яті святителя Амвросія Медіоланського, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в храмі Покрова Пресвятої Богородиці села Бишів Київської області.

Його Преосвященству співслужили благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель храму протоієрей Петро Подунайчук, духовенство Бишівського благочиння та Макарівського вікаріатства.

Перед початком богослужіння всі священнослужителі Бишівського благочиння підійшли до сповіді, яку звершив духівник благочиння ієрей Володимир Гмирянський - настоятель храму Різдва Божої Матері села Чорногородка.

По завершенні Божественної літургії єпископ Іларій виголосив проповідь, в якій розповів про життя святителя Амвросія Медіоланського та підкреслив необхідність служителям Церкви Христової завжди слідувати тією стежиною, якою йшов до Бога і до спасіння, вів за собою паству святитель Амвросій. Він своїм життєвим прикладом стверджував Православ’я в непростих умовах - в оточенні язичницького світу.

Преосвященний владика передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, зазначивши, що завжди в серці Блаженнішого Митрополита Володимира є місце кожній людині, і молитва Предстоятеля нашої Церкви охоплює усіх.

Отець благочинний подякував архієрею за звершену Божественну літургію, слова настанови та привітання від Його Блаженства. А також зазначив, що своїми архієрейськими трудами владика Іларій стверджує те, що передав йому його вчитель - Блаженніший Митрополит Володимир.

Від духовенства Бишівського благочиння в дар єпископу Макарівському було передано складень з іконами Христа Спасителя та Пресвятої Богородиці. З рук Преосвященнішого Іларія кожен присутній священнослужитель отримав у подарунок підсвічники, а дітям священнослужителів було роздано гостинці до Дня святого Миколая.

Відбулося спілкування владики Іларія з учнями та вчителями бишівської загальноосвітньої школи.

Піля цього відбулися збори духовенства Бишівського благочиння, які очолив єпископ Іларій. Архімандрит Філарет (Єгоров) зробив звіт про діяльність благочиння з моменту його утворення, підкресливши, що ті структурні підрозділи, що були створені священнослужителями Макарівського району, продовжують свою роботу, а поряд з ними працюють і нові відділи, які були організовані навесні цього року.

Наразі у благочинні провадять роботу: Загальний відділ, Відділ соціально-благодійницького служіння, Богослужбово-літургійний відділ, Відділ діловодства. Отець благочинний зазначив, що плідна робота Відділу соціально-благодійницького служіння є результатом спільної праці священнослужителів та мирян на виконанням благословення Блаженнішого Митрополита Володимира про посилення соціальної роботи. Також було обговорено поточні питання з життя благочиння.

Єпископ Іларій, подякувавши священнослужителям за роботу, зазначив, що дуже важливим є розвивати співпрацю між парафіями та їхніми настоятелями, а також частіше збиратися духовенству для обговорення поточних питань.

Священнослужителі благочиння представили звіти про свою діяльність.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua